وکیل انحصار وراثت در تهران

وکیل پایه یک دادگستری کاملا مجرب با پرونده های موفق متعدد

پیگیری پرونده تا رسیدن به نتیجه بدون نیاز به حضور موکل

مشاوره رایگان از طریق واتساپ یا تماس تلفنی

خدمات انحصار وراثت ما

مزایای خدمات انحصار وراثت ما

دریافت گواهی انحصار وراثت و مالیات بر ارث

وکلای مجرب تقسیم ترکه

مشاوره حقوقی تخصصی و رایگان

بدون نیاز به حضور وراث

وکیل انحصار وراثت می تواند شما را در پروسه دریافت گواهی حصر ورثه کمک کند. به خصوص در مواردی که به دلایلی این فرآیند دچار مشکل می شود، یک وکیل انحصار وراثت متخصص که با مراحل این فرآیند آشنایی داشته و تجربه کافی را داشته باشد می تواند شما را از دردسرهای رفت و آمد و گذران ساعت ها زمان در مراجع اداری و قضایی نجات دهد.

021-66895246 / 09390188663

مراحل پیگیری پرونده

01

ارتباط اولیه با وکلای ندای حق از طریق شماره های تماس موجود در سایت

02

ارتباط از طریق ایمو و واتساپ برای هموطنان خارج از کشور

03

دریافت مشاوره از وکلای مجموعه و بررسی مدارک و ارائه راهکار حقوقی مناسب با توجه به شرایط پرونده به موکل

04

انعقاد قرارداد و قبول وکالت در حوزه دعاوی خانواده، انحصار وراثت، امور ایرانیان خارج از کشور، دعاوی کیفری و دعاوی ملکی و حقوقی

05

پیگیری جدی و ارائه گزارش از روند پرونده به موکل

06

اخذ رای و نتیجه مطلوب

فرم درخواست مشاوره

برای دریافت مشاوره رایگان و تخصصی از وکیل پایه یک دادگستری در زمینه طلاق، فرم را تکمیل و ارسال نمایید.

همکاری با وکیل-انحصار-وراثت
همکاری با وکیل-انحصار-وراثت

یک وکیل انحصار وراثت باتجربه می تواند بدون نیاز به حضور شما، تمام مراحل پرونده را تا رسیدن به نتیجه دنبال کند برای دریافت مشاوره در مورد نحوه دریافت گواهی انحصار وراثت، با وکلای باتجربه گروه حقوقی ندای حق تماس بگیرید و ضمن دریافت راهنمایی های لازم، از هزینه وکیل انحصار ورثه و نحوه شروع همکاری مطلع شوید.

تماس با کارشناسان ندای حق

برای تعیین تکلیف اموال و دارایی به جا مانده از متوفی، لازم است که ورثه فرد متوفی مشخص شوند و نسبت به اخذگواهی حصر وراثت اقدام نمایند. مرجع صدور گواهی حصر وراثت، شورای حل اختلاف در آخرین اقامتگاه متوفی می باشد . لازم به ذکر است، علاوه بر ورثه و فردی که به نفع او وصیتی شده، هر ذی نفع دیگری نیز می تواند درخواست صدور این گواهی را داشته باشد.

وکیل انحصار وراثت

پروسه انحصار وراثت ممکن است در بدو امر خیلی آسان به نظر برسد، اما با توجه به ماترک متوفی و اینکه اطلاعات مربوط به بعضی از اموال متوفی در دسترس نیست و یا بعضی از ورثه همکاری نکرده یا در صورتی که وصیت نامه ای موجود باشد که ورثه از ان بی خبرند، تمام این موارد می تواند این فرآیند را دچار چالش های زیادی نماید.

اگر در خارج از کشور زندگی می کنید و به دنبال وکیل انحصار وراثت افراد خارج از کشور هستید، مطلب انحصار وراثت افراد خارج از کشور را مطالعه کنید.

همچنین، کوچکترین اشتباه در طی این مراحل باعث به تعویق افتادن جریان طبیعی پرونده خواهد شد. لذا برای جلوگیری از هرگونه اشتباه در اسناد و مدارک ابرازی و یا مواردی که بنا به دلایلی نیاز به تحریر ترکه یا مهروموم آن می باشد، بهتر است از یک وکیل انحصار وراثت کمک بگیرید.

وکیل انحصار وراثت قبل هرگونه اقدامی ابتدا نسبت به تهیه و تنظیم استشهادیه اقدام نموده به این صورت که حداقل سه نفر از از بستگان یا آشنایانی که درجریان فوت فرد می باشند با حضور در دفتر اسناد رسمی و پس از احراز هویت استشهادیه را امضاء نموده و سردفتر مربوطه آن را تصدیق می نماید.

هرچند اخذ این گواهی از طریق افراد نیز امکان پذیر است اما با توجه به نا آشنایی و پیچیدگی سیستم قضایی در ایران سپردن این امر به وکیل انحصار وراثت از بروز مشکلاتی همچون تنظیم دادخواست ناقص و نقص مدارک و … جلوگیری می نماید.

اهمیت همکاری با وکیل انحصار وراثت

در مواقعی بعد از فوت یک فرد در زمینه تقسیم دارایی متوفی، ممکن است اختلافاتی بین ورثه بروز کند و اگر در ارائه لیست وراث قانونی و سهم الارث یا در مراحل انجام تحریر و تقسیم ترکه مشکلاتی حادث شود، بعد از صرف زمان و هزینه، تمام مراحل باید مجدد انجام شود.

لذا در این شرایط، اهمیت استفاده از وکیل انحصار وراثتی که بتواند به صورت دقیق و تخصصی موضوع را پیگیری نموده و از ضررهای احتمالی آینده جلوگیری نماید بسیار حائز اهمیت است. چرا که در اکثر مواقع پرونده های مربوط به ارث، ورثه را دچار چالش هایی می نماید که یک وکیل انحصار وراثت می تواند با صبر و به دور از هرگونه تنش و با مذاکره با ورثه، به طور قانونی پرونده را پیش ببرد.

پیشنهاد می کنیم برای کسب اطلاع از مراحل و نحوه تقاضای تحریر ترکه، مقاله جامع و کامل تحریر ترکه چیست را مطالعه کنید.

مزیت داشتن وکیل انحصار وراثت

با توجه به توضیحات ذکر شده در این مقاله چنانچه انجام پرونده انحصار وراثت را به گروه وکلای ندای حق بسپارید تمام مراحل کار از بدو امر تا پایان بدون حضور موکل در هیچ مرحله ای انجام خواهد شد. برای تماس با ما و کارشناس مجموعه در واتساپ پیام دهید. 

وکیل انحصار وراثت کسی است که با داشتن صلاحیت قانونی و مهارت کافی به کلیه مسائل حقوقی مرتبط با وراثت آگاه است. با توجه به این که مسائل قانونی مربوط به انحصار وراثت روند پیچیده ای را دنبال می کند، اکیداً توصیه می شود برای دنبال کردن این مسیر، با یک وکیل متخصص تماس بگیرید.

گروه حقوقی ندای حق  با سال ها تجربه موفق در این حوزه به شما کمک می کند تا در مدت زمان کوتاهی، روند قانونی پرونده را دنبال کرده و به نتیجه دلخواه دست پیدا کنید.

برای کسب اطلاعات کامل از برگه حصر ورثه و نحوه ثبت درخواست و دریافت آن به لینک گواهی انحصار وراثت چیست مراجعه کنید.

ویژگی های وکیل انحصاروراثت

وکیل انحصار وراثت به صورت کاملا تخصصی در پرونده های مرتبط با انحصار وراثت فعالیت می کند. شایان ذکر است که بهترین وکیل انحصار وراثت کسی است که در این زمینه به صورت تخصصی کار می کند و به لحاظ اخلاقی وکیل انحصار وراثت باید در چهارچوب حدود اختیارات واگذار شده از سمت موکل اقدام نماید و از حدود اختیارات خود تعدی وتفریط ننماید.

یکی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل انحصار وراثت خوب، تسلط کافی وی بر جریان پرونده است. این احتمال وجود دارد که وراث، همکاری خوبی نداشته باشند. همچنین ممکن است که همه وراث در کشور ساکن نبوده و مقیم کشور های خارجی باشند. در این صورت باید انحصار وراثت ایرانیان خارج از کشور دنبال شود که به طور حتم مسیری پیچیده و سخت است و یا اینکه در بین ورثه فرد محجور یا غایبی باشد که آن هم پیگیری های مختص خود را دارد.

علاوه بر این، در برخی پرونده ها، وراث به طور دقیق مشخص نیستند. لذا در گرفتن وکیل انحصار وراثت دقت داشته باشید تا وکیل منتخب شما تجربه لازم در این زمینه را داشته باشد.

یک وکیل موفق باید با وجود تمامی چالش های پیش رو، مسیر پرونده را دنبال کند. از این رو، انتخاب یک وکیل انحصار وراثت با تجربه باید با در نظر گرفتن سابقه و موفقیت های کاری ایشان انجام گیرد.

وکلای ما در گروه حقوقی ندای حق با تخصص و دانش حرفه ای در این زمینه به شما کمک می کنند تا گواهی انحصار وراثت را در سریع ترین زمان ممکن دریافت کنید.

هزینه وکیل انحصار وراثت

فرآیند گرفتن انحصار وراثت از جمله انواع پرونده های حقوقی پیچیده و پر پیچ و خم است که رسیدگی به آن نیاز به مهارت و دانش تخصصی یک وکیل کاربلد دارد. اگرچه وکیل های زیادی در این زمینه فعالیت می کنند، اما انتخاب وکیل خوب برای انحصار وراثت، شانس شما را برای دستیابی به نتایج سریع تر افزایش می دهد.

به طور کلی، دستمزد وکیل برای انحصار وراثت به تناسب پیچیدگی پرونده، زمان لازم برای طی کردن روال قانونی پرونده و در نهایت ارزش دارایی های موروثی، متفاوت است حتی گاهی به علت عدم همکاری بعضی از وراث یا عدم دسترسی به تمام مدارک ،عدم شناسایی تمامی اموال متوفی، وکیل انحصار وراثت باید در بدو امر اقدام به تهیه مستندات نموده و بعد دادخواست را مطرح نماید که خود این استعلامات مستلزم صرف زمان بیشتری خواهد بود بخشی از هزینه های وکیل انحصار وراثت شامل هزینه دادخواست، نشراگهی و استعلامات و تهیه استشهادیه و پرداخت هایی به اداره مالیات می باشد. برای دریافت مشاوره در زمینه قیمت و هزینه وکیل انحصار وراثت، با دفتر وکالت ما تماس بگیرید و ضمن دریافت مشاوره رایگان، با توجه به نوع پرونده خود از هزینه ها آگاهی یابید.

بهترین وکیل انحصار وراثت در تهران

همان طور که می دانید پس از فوت یک شخص، ممکن است بر سر تقسیم دارایی به جا مانده از وی، اختلاف بین وراث رخ دهد. این در حالی است که با حضور وکیل انحصار وراثت، تا حدودی از این اختلافات کم می شود. یک وکیل موفق در رسیدگی به پرونده های انحصار وراثت به قوانین ارث در قانون مدنی و امور حسبی واقف است و از تمامی مراحل صدور گواهی انحصار وراثت مطلع می باشد.

اگر به دنبال بهترین وکیل انحصار وراثت در تهران می باشید تا در کمترین زمان ممکن، فرایند دریافت گواهی شما به نتیجه برسد، پیشنهاد می کنیم با ما تماس بگیرید و مشاوره حقوقی رایگان دریافت کنید.

دقت داشته باشید که برای تقسیم ارث نیاز به ارائه مدارک قانونی به مراجع ذی صلاح است. وکیل انحصار وراثت مراحل اداری و جزئیات در روند قانونی صدور گواهی ارث را به خوبی می داند. بنابراین، به شما کمک می کند تا روند پرونده را ظرف زمان کوتاهی دنبال کنید.

گرفتن وکیل برای انحصار وراثت

چنانچه اطلاعات کافی از مسائل مربوط به امور حسبی از جمله انحصار وراثت و تحریر و تقسیم ترکه و موضوعات مالیاتی مربوط به آن را داشته باشید، الزامی برای گرفتن وکیل انحصار وراثت ندارید. اما گاهی اوقات وراث متوفی امکان حضور و شرکت در مراحل اداری و قضایی و اخذ استعلامات مربوط برای گرفتن گواهی را ندارند.

در این شرایط می توانید با کمک وکیل انحصار وراثت، نسبت به اخذ این گواهی اقدام نمایید. وکیل با توجه به میزان دارایی متوفی نسبت به اخذ گواهی انحصار وراثت محدود یا نامحدود حسب مورد اقدام می نماید. بدیهی است قیمت وکیل برای انحصار وراثت نسبت به پیچیدگی پرونده و نوع آن متفاوت باشد.

وکیل پایه یک دادگستری انحصار وراثت

برگه حصر وراثت سندی است که به موجب آن تعداد ورثه و میران سهم الارث آنها مشخص می شود و این موضوع، بسیار حائز اهمیت بوده چرا که جهت ارائه به ارگان های اداری و دادگاه قابلیت استناد دارد و حتی انتقال اموال و هرگونه تصرف حقوقی در بدو امر، نیازمند این گواهی است.

احکام و قوانین مربوط به ارث، منبع اصلی کار وکیل پایه یک دادگستری در زمینه انحصار وراثت است. با توجه به اینکه در اخذ گواهی قبل و بعد از سال 95 تفاوت هایی وجود دارد، وکیل پایه یک دادگستری در زمینه انحصار وراثت باید در صورت فوت متوفی قبل سال 95 نسبت به نحوه ارائه لیست اموال متوفی به اداره مالیات و اخذ گواهی مالیات بر ارث انیز اشراف داشته باشد.

وکالت انحصار وراثت خود را به چه کسی بسپریم؟

در واقع هر حقی که طبق قانون توسط شخص قابل مطالبه باشد، توسط وکیل نیز قابلیت مطالبه را دارد. وکالت انحصار وراثت به وکیل این اختیار را می دهد که بدون نیاز به حضور ورثه، امور مربوط به اخذ گواهی انحصار را انجام دهد. البته در این که وکالت انحصار وراثت خود را به چه کسی بسپارید، باید دقت داشته باشید وکیل منتخب به لحاظ اخلاقی و حقوقی مورد اعتماد شما باشد و در وکالتنامه حدود اختیارات وکیل وموضوع وکالت را مشخص نمایید.

اگر انتخاب شما به عنوان وکیل جهت انحصار وراثت از همه لحاظ مورد اعتماد باشد، دادن اختیارات تام در کاهش هزینه های حقوقی پرونده و جلوگیری از اختلافات آتی بین ورثه موثر خواهد بود. البته لازم نیست همه ورثه به وکیل وکالت دهند. با دادن وکالت از سوی یکی از ورثه نیز تمام مراحل ارث توسط وکیل قابل انجام است .

نقش وکیل انحصار وراثت در حل اختلافات وراثت

با توجه به اینکه موضوعات حقوقی مربوط به ارث مخصوصا در مواردی که ماترک به جا مانده از متوفی متعدد باشد، منجر به اختلافات و دعاوی حقوقی بین اشخاص می شود، نقش وکیل انحصار وراثت درحل اختلافات بین وراث بسیار مهم است چرا که گاهی به دلیل عدم همکاری یک یا چند نفر از وراث و یا حتی تصرف غیر قانونی یکی از آنها در اموال متوفی، دیگر ورثه را دچار مشکلات عدیده ای می کند که در این شرایط مهم ترین نقش وکیل، حفاظت از منافع و حقوق مالی دیگر ورثه است.

به عنوان مثال گاهی بعد از فوت متوفی یکی از ورثه اقدام به حیف و میل اموال به جا مانده از متوفی و تضییع حقوق دیگر وراث می نماید. در این حالت، نقش وکیل انحصار وراثت این است که به منظور جلوگیری از تضییع و تفریط در اموال متوفی، تقاضای مهروموم ترکه را تا زمان تقسیم ترکه مطرح نماید.

پیشنهاد می کنیم برای اطلاع از نحوه و مراحل مهر و موم ترکه، راهنمای جامع مهروموم ترکه را به دقت مطالعه کنید.

شماره وکیل انحصار وراثت برای مشاره حقوقی رایگان

وکیل انحصار وراثت یکی از اساسی ترین نیازهای حقوقی ورثه از ابتدای امور ازجمله انحصار وراثت تا تقسیم ترکه می باشد. اگر به دنبال شماره وکیل انحصار وراثت برای مشاره حقوقی تخصصی در این زمینه هستید، با شماره 02166895246 در ساعات اداری تماس بگیرید یا از وکیل مجرب انحصار وراثت به شماره واتساپ 09390188663 به صورت 24 ساعته مشاوره دریافت کنید.

چرا برای حل اختلافات انحصار وراثت باید ندای حق را انتخاب کنیم؟

با همکاری با وکلای ندای حق، ساده ترین مسیر در پروسه حل اختلافات انحصار وراثت را خواهید داشت. به این صورت که، پس از بررسی موضوع و به محض تشکیل پرونده، در سامانه ثنا وکالتنامه ای توسط وکلای ندای حق، بین شما و وکیلی که مورد تایید قوه قضائیه می باشد، تنظیم می گردد و پس از ارسال مدارک، دیگر نیازی به حضور شما درهیچ مرحله ای نخواهد بود و کلیه پروسه توسط وکیل انحصار وراثت مرحله به مرحله انجام می شود.

شما از طریق گزارش به صورت هفتگی از جریان روند پرونده خود کاملا آگاه خواهید شد و تیم گروه حقوقی ندای حق تا انتهای پرونده در کنار شما حضور خواهد داشت.

سخن پایانی

گروه حقوقی ندای حق با داشتن بهترین وکلا، آماده خدمت رسانی به شما کاربران محترم است. کافیست از طریق شماره های درج شده در وب سایت تخصصی ما با کارشناسان مجموعه تماس بگیرید و راهنمایی های لازم را دریافت کنید. به کمک وکلای مجرب این مجموعه، نیازی به حضور شما در مراحل رسیدگی به پرونده نیست. تمامی جزئیات به طور دقیق و شفاف به شما گزارش می شود.

خدمات ما

مشاوره رایگان با کارشناسان ندای حق
مشاوره رایگان با کارشناسان ندای حق

سوالات متداول

خیر الزامی وجود ندارد اما حضور وکیل انحصار وراثت میتواند این فرایند رو سریع تروبهتر پیش ببرد .

مواقعی که به دلیل تخصصی وفوریت انجام بعضی اقدامات حضور وکیل به منظور جلوگیری از ضررهای احتمالی اینده ضروری باشد مانند تحریر ومهروموم ترکه

خیر .یک نفر از ورثه یا هر فرد ذینفع میتواند به تنهایی وکالت دهد اما گواهی صادره از شورا نسبت به همه ورثه قابل استناد است .

میزان حق الوکاله و کلیه هزینه های حقوقی انحصار وراثت در هرمورد بسته به نوع گواهی و پیچیدگی موضوع و گاها نیاز به اقداماتی مانند مهروموم و تحریر ،متغییر است .

بهترین وکیل انحصار وراثت در تهران کسی است که با اشراف کامل به قوانین مربوط به ارث، بهترین راهکار را به شما ارائه میدهد.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *