وکیل خانواده

وکیل پایه یک دادگستری کاملا مجرب با پرونده های موفق متعدد

پیگیری پرونده تا رسیدن به نتیجه بدون نیاز به حضور موکل

مشاوره رایگان از طریق واتساپ یا تماس تلفنی

مزایای خدمات وکیل خانواده

وکیل مجرب در دعاوی خانواده

ایرانیان داخل و خارج از کشور

پشتیبانی اختصاصی موکل

بدون نیاز به حضور موکل

بهترین وکیل خانواده در تهران

پرونده های مربوط به دعاوی خانوادگی در برخی موارد بسیار پیچیده و دشوار هستند و همکاری با یک وکیل خانواده مجرب و متخصص می تواند مشکلات شما را به شدت کاهش داده و پرونده را در زمان بسیار کمتری به نتیجه برساند. اگر قصد همکاری با وکیل پایه یک دادگستری متخصص در زمینه امور خانواده از جمله طلاق، مهریه و حضانت فرزند می باشید، پیشنهاد می کنیم با ما تماس بگیرید و از تجربه و تخصص گروه وکلای ندای حق بهره بگیرید.

021-66895246 / 09390188663

مراحل پیگیری پرونده

01

ارتباط اولیه با وکلای ندای حق از طریق شماره های تماس موجود در سایت

02

ارتباط از طریق ایمو و واتساپ برای هموطنان خارج از کشور

03

دریافت مشاوره از وکلای مجموعه و بررسی مدارک و ارائه راهکار حقوقی مناسب با توجه به شرایط پرونده به موکل

04

انعقاد قرارداد و قبول وکالت در حوزه دعاوی خانواده، انحصار وراثت، امور ایرانیان خارج از کشور، دعاوی کیفری و دعاوی ملکی و حقوقی

05

پیگیری جدی و ارائه گزارش از روند پرونده به موکل

06

اخذ رای و نتیجه مطلوب

فرم درخواست مشاوره

برای دریافت مشاوره رایگان و تخصصی از وکیل پایه یک دادگستری در زمینه طلاق، فرم را تکمیل و ارسال نمایید.

4.3
(7)
وکیل-خانوادگی
وکیل-خانوادگی

دعاوی  خانوادگی  نوعی از دعاوی حقوقی محسوب می شود و بیشتر مربوط به احوال شخصیه افراد است. موضوعات مختلف مانند مهریه، نفقه، حضانت، اثبات نسب و … از جمله دعاوی مربوط به حوزه خانواده هستند. قانون حمایت خانواده در ماده 4 انواع دعاوی خانواده را نام برده است. لذا افراد با توجه به پیچیدگی قوانین مربوط به حوزه خانواده و عدم اگاهی و شناخت نسبت به قوانین و مقررات، جهت حل و فصل اختلافات و طرح دعاوی خود گاهی نیاز به وکیل حقوقی خانواده دارند.

تماس با کارشناسان ندای حق

 وکیل خانواده کیست؟

هرچند همه وکلای دادگستری می توانند با داشتن پروانه وکالت و مجوز رسمی در پرونده های حقوقی، کیفری و خانواده طرح دعوا کرده یا برای دفاع حاضر شوند اما عده ای از وکلا به لحاظ علاقه و دلایل دیگر، عمده فعالیت خود را به یک حوزه وکالتی اختصاص می دهند.

بنابراین وکیل خانواده، یک وکیل حقوقی مجرب است که به صورت تخصصی و حرفه ای  و با اگاهی از قوانین مربوط به حوزه خانواده و در زمینه پرونده های مربوط به آن از جمله طلاق، مهریه، فسخ نکاح، اثبات رابطه زوجیت و … فعالیت می نماید. لذا حضور یک وکیل پایه یک دادگستری خانواده می تواند در زمینه طرح دعاوی یا دفاع در مقابل دعاوی مطرح شده علیه شما، کمک بسزایی نماید.

وکیل-طلاق
وکیل-طلاق

وکیل طلاق

با توجه به این که طلاق در انواع مختلف طلاق توافقی، طلاق به درخواست مرد، طلاق به درخواست زن می باشد. وکیل طلاق کسی است که وکالت مربوط  به پرونده های طلاق را بر عهده می گیرد. در واقع وکیل طلاق به تمامی قوانین روز طلاق و بخشنامه ها و رویه های قضایی آشنایی کامل دارد. چرا که انواع طلاق ها هر کدام مسائل و شرایط مخصوص به خود را دارد.

اگر مایلید از وکیل پایه یک و مجرب طلاق در تهران خدمات تخصصی دریافت کنید، پیشنهاد می کنیم برای آشنایی با شرایط و مراحل همکاری و دریافت مشاوره تخصصی به صفحه وکیل طلاق مراجعه کنید.

مثلا در طلاق توافقی، وکیل ضمن قبول وکالت باید نسبت به تنظیم صورتجلسه توافق زوجین در مورد موضوعات مالی و غیر مالی نیز اقدام نماید و یا در مورد طلاق به درخواست زن باید ادله و مستندات به دادگاه ارائه نموده و درمورد طلاق به درخواست مرد باید قبل هر اقدامی زوج را نسبت به تعهدات مالی خود ضمن طلاق اگاه نماید.

وکیل-مهریه
وکیل-مهریه

وکیل مهریه

به مهریه کابین یا صداق نیز گفته می شود. موضوع مهریه معمولا با شروع نا سازگاری و اختلافات عمیق بین زوجین و یا تصمیم زوج به خاتمه دادن به زندگی مشترک مطرح می شود. با توجه به ویژگی مهریه که قابل مطالبه و لازم الاجراست. زوجه از طریق وکیل مهریه اقدام به مطالبه مهریه مندرج در سند رسمی ازدواج می نماید.

جهت دریافت مشاوره رایگان و آگاهی از شرایط همکاری با بهترین وکیل مهریه تهران به صفحه وکیل مهریه مراجعه کنید.

با توجه به رویه و بخشنامه های  جدید نحوه به اجرا گذاشتن مهریه، وکیل مهریه با داشتن تسلط  کافی در مورد قوانین مهریه و تجربه کافی برای طی مراحل قانونی و انجام سریع استعلام وتوقیف اموال فرد  و دیگر اقدامات ضروری در پرونده، شما را در رسیدن به حقوق قانونی خود یاری می کند.

وکیل-حضانت-فرزند
وکیل-حضانت-فرزند

وکیل حضانت فرزند

همان طور که می دانیم حضانت به معنای نگهداری و مراقبت کردن از فرزند می باشد و هیچ یک از ابوین نمی تواند حضانت فرزند را از خود سلب و به والد دیگر محول نماید. اما گاهی به دلیل  بروز اختلافات شدید، زوجین یا از هم جدا زندگی کرده و یا راه طلاق را انتخاب می کنند که در این صورت چه در طلاق توافقی و چه در طلاق های یک طرفه، دادگاه تکلیف موضوع حضانت فرزند را نیز مشخص می نماید.

طبق اخرین اصلاحات قانون مدنی، حضانت فرزند دختر و پسر تا 7 سالگی با مادر است وبعد از آن تا سن بلوغ در مورد دختر 9 سال و درمورد پسر 15 سال، حضانت با پدر می باشد. در مورد حضانت فرزند، مصلحت کودک اهمیت بسیاری دارد.

چرا که اگر یکی از زوجین بنا به دلایلی صلاحیت اخلاقی و روانی برای نگهداری از فرزند را نداشته باشد وکیل حضانت فرزند با ارائه ادله و مستندات و کمک گرفتن از شهادت شهود و حتی درخواست تحقیق محلی و دیگر اقدامات لازمه، می تواند به شما در گرفتن حضانت فرزند خود کمک کند. 

ویژگی های یک وکیل خانواده خوب

با توجه به اینکه افراد در حوزه حقوقی از جمله موضوعات مربوط به خانواده معمولا به تنهایی نمی توانند پروسه پرونده خود را در دادگاه بدون اطلاع از قوانین پیش ببرند. لذا به سراغ وکیل می روند که در این زمینه دانش و تخصص کافی داشته باشد. حال این سوال مطرح می شود که ویژگی های یک وکیل خانواده خوب چیست؟

از جمله ویژگی های یک وکیل خانواده خوب می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

  • دانش و آگاهی کافی در زمینه طرح دعاوی مربوط به خانواده و یا دفاع در قبال آن
  • دارای اخلاق حرفه ای و فردی امین و رازدار برای موکل باشد.
  • با صداقت مراحل مربوط به پرونده و احتمال موفقیت یا عدم آن را برای موکل بازگو نماید.
  • در روند پرونده تمام تلاش و توان خود را برای رسیدن موکل به نتیجه مطلوب بنماید.
  • در تمام مراحل پیگیری مصلحت موکل را در نظر بگیرد.

وظایف وکیل خانواده

 سوالی که مطرح می شود این است که یک وکیل خانواده چه وظایفی دارد؟

از مهم ترین وظایف وکیل خانواده می توان موارد ذیل را نام برد:

  • پیگیری پرونده و تلاش برای اخذ نتیجه مطلوب برای موکل درچهارچوب اصول اخلاقی و قوانین
  • شفاف سازی در ارائه گزارش از روند پرونده به موکل
  • حضور در جلسات دادگاه و ارائه لوایح لازم برای طرح دعوا و یا دفاع
  • جمع آوری مدارک و گزارش های موجود از پرونده
  • جلوگیری از ایجاد تنش و شدت گرفتن اختلافات و تلاش درجهت ایجاد مصالحه بین طرفین پرونده

مزایای همکاری با وکیل خانواده

با توجه به این که پرونده های مربوط به خانواده بسیار پر چالش و پیچیده می باشند وکیل به عنوان یک حقوق دان متخصص دارای نقش مهمی در حفظ حقوق موکل و جلوگیری از شدت گرفتن اختلافات می باشد. از مزایای همکاری با وکیل خانواده برای موکل می توان به تخصص و تجربه در زمینه خانواده، حل اختلاف و داوری بین طرفین، رعایت حریم خصوصی موکل، جلوگیری از ضررهای ناشی از اشتباهات حقوقی، تسهیل نمودن فرایند صلح وسازش و …. اشاره نمود.

بهترین-وکیل-خانواده-در-تهران
بهترین-وکیل-خانواده-در-تهران

بهترین وکیل خانواده در تهران

با توجه به گستردگی دعاوی مربوط به خانواده، بهترین وکیل خانواده در تهران کسی است که با اگاهی و دانش به روز خود بتواند بهترین راهکار را در پرونده های خانواده ارائه دهد. همچنین با جمع آ وری دلایل و مستندات و تحویل آن به دادگاه  توانایی دفاع از موکلش را در همه موارد داشته باشد.

وکیل خانواده خانم در تهران

هرچند چیزی که اهمیت دارد دانش و تخصص و تجربه وتعهد کاری وکیل است و تفکیک جنسیتی زیاد موضوعیت ندارد. اما در امور مربوط به خانواده معمولا آقایان در مواقع بروز این گونه مشکلات ترجیحا به وکیل آقا مراجعه می نمایند و از طرفی تعدادی زیادی از خانم ها در مورد مطرح نمودن موضوعات مربوط به خانواده با وکیل خانواده خانم احساس راحتی بیشتری دارند لذا به وکیل خانواده خانم مراجعه می نمایند.

چگونه یک وکیل مجرب خانواده پیدا کنیم؟

یک وکیل مجرب خانواده معمولا به طور دائم و در طول دوره های مختلف در دادگاه خانواده رفت و آمد داشته و تجربه دعاوی مختلف خانوادگی را دارد. انتخاب کردن وکیل مجرب در پرونده های خانواده موجب می‌شود که نتیجه مناسب به نفع موکل حاصل شود.

لذا برای انتخاب وکیل مجرب می توان با تحقیق از دوستان و اشنایانی که قبلا از خدمات حقوقی وکیل استفاده نموده اند و یا از طریق جستجو در وب سایت ها و شبکه های اجتماعی و با بررسی سوابق کاری وسوال از وکیل خانواده واطمینان از کیفیت خدمات حقوقی، وکیل مورد نظر خود را انتخاب نمود. 

وکیل خانواده مشاوره رایگان

با توجه به این که افراد زیادی در کشور وجود دارند که درگیر مسائل و مشکلات خانوادگی می باشند. یکی از قدیمی ترین روشهای مشاوره همیشه انتخاب روش مشاوره تلفنی رایگان وسوال از وکیل خانواده  بوده است. چرا که در این نوع مشاوره، فرد اطلاعات کلی در مورد موضوع حقوقی خود پیدا نموده و می تواند با استفاده از مشاوره و وکیل خانواده تلفنی در زمان کوتاهی، پاسخ سوالات خود را دریافت نماید که گاهی یک مشاوره کوتاه، مسیر کاربر را مشخص نموده و او را به نتیجه مطلوب می رساند.

همچنین برای ایرانیان مقیم خارج از کشور که معمولا امکان حضور در ایران و حتی تماس تلفنی برایشان مستلزم صرف هزینه بیشتری هست می توانند پس از ارسال پیام در واتساپ و هماهنگی با وکیل انلاین خانواده، سوال خود را مطرح نموده و پاسخ سوالات حقوقی خود را  دریافت کنند.

شماره وکیل خانواده

گروه حقوقی ندای حق  متشکل از وکلای پایه یک دادگستری ضمن ارائه خدمات حقوقی به هموطنان در داخل کشور،  خدمات حقوقی ارزنده ای را به هموطنان عزیزمقیم  خارج از کشور ارائه می نماید و برای ارتباط با وکیل خانواده می توانید با شماره 02166895246 در ساعات اداری تماس گرفته و یا در واتساپ به شماره 09390188663 پیام ارسال فرمایید.

هزینه وکیل خانواده

عوامل متعددی از جمله نوع موضوع پرونده، مراحل دادرسی، مالی یا غیرمالی بودن خواسته، محل فعالیت وکیل، و میزان تمبر مالیاتی که وکلای خانواده ابطال می کنند می تواند در میزان هزینه وکیل خانواده موثر باشد. هزینه وکیل در دعاوی خانواده معمولا شامل حق الوکاله و هزینه دادرسی و … می باشد.

علاوه بر موارد ذکر شده  با توجه به نوسانات هزینه های پرونده در دادگاه  در واقع فاکتورهای مختلفی در تعیین هزینه وکیل خانواده نقش دارد. از طریق شماره های موجود در وب سایت می توانید بعد از مشاوره و بررسی مدارک از هزینه های وکیل خانواده اطلاعات لازم را کسب کنید.

این پست چقدر برای شما مفید بود؟

برای امتیازدهی روی ستاره ها کلیک کنید.

معدل امتیازها: 4.3 / 5. تعداد افرادی که امتیاز داده اند: 7

هنوز امتیازی داده نشده است.

خدمات ما

مشاوره رایگان با کارشناسان ندای حق
مشاوره رایگان با کارشناسان ندای حق

سوالات متداول

امکان ارتباط با وکلای ندای حق به صورت حضوری، تلفنی یا آنلاین وجود دارد. شما همچنین قادر خواهید بود جلسات مشاوره داشته و به طور مداوم با ما در ارتباط باشید.

در مواقعی که امکان حضور در ایران وجود ندارد، جلسات مشاوره با وکلای مجموعه از طریق واتساپ انجام می شود. با توجه به اینکه احراز هویت افراد بر عهده قوه قضاییه می باشد، امکان تنظیم قرارداد به صورت آنلاین و بدون نیاز به حضور موکل و از طریق سامانه میخکی یا ثنا نیز وجود دارد.

در جلسه حضوری یا آنلاینی که با وکلای ما خواهید داشت، با توجه به موضوع و جزئیات پرونده، مبلغ حق الوکاله و شرایط پرداخت آن مشخص می شود.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *