وکیل ملکی

وکیل پایه یک دادگستری مجرب با پرونده های موفق متعدد

پیگیری پرونده تا رسیدن به نتیجه بدون نیاز به حضور موکل

مشاوره رایگان از طریق واتساپ یا تماس تلفنی

خدمات وکیل ملکی

مزایای خدمات وکیل ملکی ما

وکیل مجرب در دعاوی ملکی

ایرانیان داخل و خارج از کشور

پشتیبانی اختصاصی موکل

بدون نیاز به حضور موکل

بهترین وکیل ملکی در تهران

پرونده های مربوط به دعاوی ملکی در برخی موارد بسیار پیچیده هستند و همکاری با یک وکیل ملکی متخصص و با سابقه می تواند پرونده را در زمان بسیار کمتری و با دردسر کمتر به نتیجه برساند. اگر مایل به همکاری با وکیل پایه یک دادگستری متخصص در زمینه ملک و املاک باشید، پیشنهاد می کنیم با ما تماس بگیرید و از تجربه و تخصص گروه وکلای ندای حق بهره بگیرید.

021-66895246 / 09390188663

مراحل پیگیری پرونده

01

ارتباط اولیه با وکلای ندای حق از طریق شماره های تماس موجود در سایت

02

ارتباط از طریق ایمو و واتساپ برای هموطنان خارج از کشور

03

دریافت مشاوره از وکلای مجموعه و بررسی مدارک و ارائه راهکار حقوقی مناسب با توجه به شرایط پرونده به موکل

04

انعقاد قرارداد و قبول وکالت در حوزه دعاوی خانواده، انحصار وراثت، امور ایرانیان خارج از کشور، دعاوی کیفری و دعاوی ملکی و حقوقی

05

پیگیری جدی و ارائه گزارش از روند پرونده به موکل

06

اخذ رای و نتیجه مطلوب

فرم درخواست مشاوره

برای دریافت مشاوره رایگان و تخصصی از وکیل پایه یک دادگستری، فرم را تکمیل و ارسال نمایید.

5
(2)
وکیل-ملکی
وکیل-ملکی

وکیل ملکی کیست؟

اکثر پرونده های قضایی مطرح در دادگستری را دعاوی ملکی تشکیل می دهد و اما وکیل ملکی کسی است که با داشتن پروانه وکالت در زمینه قراردادها و دعاوی مربوط به اموال غیر منقول و حل و فصل آن ها فعالیت و وکالت می نماید. البته وکیل ملکی برای قبول وکالت در تمامی دعاوی حقوقی و کیفری که در مراجع قضایی مطرح هستند محدودیتی نخواهد داشت اما بیشتر تمرکز خود را در حوزه دعاوی ملکی قرار داده است.

تماس با کارشناسان ندای حق

از جمله مهم ترین دعاوی ملکی می توان  الزام به تحویل ملک، الزام به تنظیم سند رسمی، دعوای خلع ید، سرقفلی و مطالبه اجرت المثل ایام تصرف و …. را نام برد.

وظایف وکیل ملکی چیست؟

بهتر است قبل از هر گونه اقدام و معامله و تنظیم قرارداد برای جلوگیری از صرف وقت و هزینه های هنگفت و درگیری دادگاه و حواشی آن از یک وکیل قرارداد های ملکی راهنمایی بگیرید. استفاده از مشاوره وکیل مجرب ملکی و توجه به جزئیات تا حد زیادی شما را از عواقب اشتباهات در زمینه معاملات ملکی و کلاهبرداری مصون می نماید.

از جمله مهم ترین وظایف وکیل امور ملکی می توان موارد ذیل را نام برد:

 • آشنایی با قوانین ومقررات مربوط به حوزه املاک و داشتن تجربه
 • مشاوره اولیه با موکل  
 •  بررسی اسناد و مدارک مرتبط با پرونده و اعلام نظر در مورد روند پرونده
 • مذاکره و سعی در ایجاد صلح و سازش بین طرفین دعوا خارج از دادگاه  
 • مراجعه به دادگاه و مطالعه پرونده و کسب اطلاعات مورد نیاز  
 • اعلام وکالت و ورود به موقع به پرونده
 • شرکت در جلسات رسیدگی و پیگیری پرونده ملکی در مراجع قضایی
 • قرار دادن مصلحت موکل در اولویت
 • تجدید نظر خواهی از رای صادره درصورت اعتراض موکل

چگونه یک وکیل ملکی خوب در تهران پیدا کنیم؟

با توجه به ارزش بالای املاک در تهران و از طرفی قوانین متعدد و پیچیده مربوط به آن، هر گونه اشتباه حقوقی در زمینه ملکی می تواند ضررهای جبران ناپذیری نسبت به سرمایه افراد وارد نماید و گاهی فرد بدون بررسی موارد و مشورت با وکیل معاملات ملکی در دام افراد کلاهبردار افتاده است. لذا برای پیدا کردن یک وکیل ملکی خوب و قابل اعتماد هم می توان از افرادی که از خدمات حقوقی وکیل پایه یک ملکی استفاده نموده اند، استعلام نمود و یا با جستجو در وب سایت های حقوقی و بعد از اخذ مشاوره و بررسی سوابق کاری وکیل، وکیل مورد نظر خود را انتخاب نمود.

ایرانیان خارج از کشور نیز برای دعاوی ملکی خود و یافتن بهترین وکیل ملکی ایران می توانند از همین طریق بررسی لازم را به عمل آورند. وکلای ندای حق با سال ها سابقه در زمینه ارائه خدمات حقوقی به هموطنان مقیم خارج بستر امن و مطمئنی را فراهم کرده تا از طریق بهترین وکیل دعاوی ملکی، برای پرونده خود بهترین تصمیم را اتخاذ نمایند.

بهترین-وکیل-ملکی-در-تهران
بهترین-وکیل-ملکی-در-تهران

بهترین وکیل ملکی تهران

قوانین ملکی ظرافت و جزئیات مختص به خود را دارد و گاهی با کوچک ترین اشتباه در نحوه تنظیم دادخواست ممکن است پرونده شما در دادگاه رد شده و منجر به نتیجه نشود. بهترین وکیل ملکی تهران فردی است که ضمن آشنایی کامل با قوانین و مقررات ملکی از راهکارها و ترفند های حقوقی برای رسیدن به بهترین نتیجه استفاده نماید.

نکته مهم این که در یافتن وکیل مجرب ملکی  گاهی با عبارت وکیل ملکی تضمینی مواجه می شویم. منظور از این عبارت نه به معنای تضمین اخذ رای مطابق با آنچه موکل طلب می نماید بلکه به معنای این است که وکیل طبق تعهدات خود و با تکیه بر دانش و توانمندی خود در جهت احقاق حق تلاش کرده  و بر اساس مدارک موجود و مستندات به دفاع از موکل می پردازد و در این مسیر کوتاهی نمی کند.

وکیل دعاوی ملکی خانم

با یک مراجعه کوتاه به مجتمع های قضایی حقوقی متوجه حجم پرونده های مربوط به املاک در دادگاه ها خواهید شد. داشتن یک وکیل پایه یک ملکی خوب و معتمد در دعاوی مربوط به املاک می تواند شما را در رسیدن به نتیجه مطلوب یاری کند. وکالت در دعاوی ملکی مانند وکالت در حوزه های دیگر مختص جنسیت آقا یا خانم نبوده و مهم داشتن تخصص و تجربه در زمینه امور ملکی و اخلاق حرفه ای وکیل است.

چنانچه پرونده شما توسط وکلای ندای حق پیش برود، نیازی به حضور شما در هیچ مرحله از دادگاه  نبوده و وکلای شما امور قضایی و اداری مرتبط با پرونده را انجام و پیگیری خواهند نمود.

مشاوره رایگان وکیل ملکی

گاهی اوقات می توانید با مشاوره رایگان با وکیل متخصص امور ملکی از وقوع مشکلات مالی و حقوقی بعدی جلوگیری نمایید. تجربه و دانش حقوقی وکیل ملکی در پرونده های مربوط به حوزه املاک، از مهم ترین عوامل برای انتخاب یک مشاور مناسب می باشد.

مشاوره-تلفنی-وکیل-ملکی-در-تهران
مشاوره-تلفنی-وکیل-ملکی-در-تهران

مشاوره تلفنی وکیل ملکی در تهران

با توجه به تخصصی بودن پرونده های ملکی و ریسک شکست در آن ها بدون مشاوره درست و اصولی، استفاده از مشاوره تلفنی وکیل ملکی در تهران می‌تواند در پیش ‌برد پرونده به افراد و همچنین پاسخ به سوالات حقوقی و ملکی آن ها بسیار راهگشا باشد. با توجه به این که هموطنان مقیم خارج از کشور نیز ممکن است دارای پرونده های ملکی در دادگاه های ایران بوده و یا نسبت به مدیریت اموال خود در ایران سوالاتی داشته باشند، به دلیل عدم امکان حضور در ایران می توانند از مشاوره آنلاین وکیل ملکی استفاده نمایند. برای ارتباط از طریق واتساپ از طریق شماره تلفن 09390188663 اقدام کنید.

هزینه وکیل ملکی

هزینه وکیل ملکی معمولا بین 7 تا 10 درصد از بهای ملک تعیین می شود. البته این درصد با درنظر گرفتن نوع دعوای ملکی، مالی یا غیر مالی بودن آن، حجم پرونده و … متفاوت است. طبق ماده 9 ائین نامه تعرفه حق الوکاله مصوب 1399 در دعاوی مالی در صورتی که خواسته دعوی، قطعی باشد تعرفه ده درصد بهای خواسته بوده و اگر قطعی نباشد به شرح ذیل است.

 •  تا مبلغ پنجاه میلیون تومان 8 درصد بهای خواسته
 • نسبت به مازاد بر مبلغ پنجاه میلیون تومان  تا دویست میلیون تومان 7 درصد بهای خواسته
 • نسبت به مازاد بر مبلغ دویست میلیون تومان تا یکصد میلیون تومان 5 درصد بهای خواسته
 • نسبت به مازاد بر یکصد میلیون تومان تا سیصد میلیون تومان 4 درصد بهای خواسته
 • از مبلغ سیصد میلیون تومان به بالا 3 درصد بهای خواسته

این تعرفه اعلامی نیز با توجه به شرایط پرونده و عوامل مختلف بین وکیل و موکل قابل توافق و تعدیل است. چرا که همیشه وکیل ملکی ارزان به معنای غیرحرفه ای بودن و عدم تجربه او در کار وکالت نیست. در واقع هدف وکیل، امکان برخورداری موکل از خدمات حقوقی متناسب با شرایط اوست.

دعاوی ملکی شامل چه مواردی است؟

عمده ترین دعاوی ملکی شامل الزام به تنظیم سند رسمی، خلع ید، سرقفلی، تقسیم ترکه و … می باشد.

آیا دعاوی ملکی می توانند از نوع کیفری هم باشند؟

بله، هر چند عمده دعاوی ملکی، حقوقی هستند اما دعاوی ملکی از نوع کیفری می توان تصرف عدوانی، تغییر کاربری اراضی کشاورزی بدون مجوز، جعل اسناد مالکیت، فروش ملک غیر و … را نام برد.

آیا حضور وکیل ملکی در پرونده‌های مربوط به املاک ضروری است؟

خیر. اما به دلیل پیچیدگی پرونده های ملکی، که حل آن ها نیاز به تخصص دارد، حضور وکیل و کمک گرفتن از او از ضررهای بعدی جلوگیری می کند.

این پست چقدر برای شما مفید بود؟

برای امتیازدهی روی ستاره ها کلیک کنید.

معدل امتیازها: 5 / 5. تعداد افرادی که امتیاز داده اند: 2

هنوز امتیازی داده نشده است.

خدمات ما

مشاوره رایگان با کارشناسان ندای حق
مشاوره رایگان با کارشناسان ندای حق

سوالات متداول

دفتر ما تهران – یوسف اباد – فتحی شقاقی – تقاطع ولیعصر -پلاک۴ – برج بلورین – طبقه ۷ – واحد ۷۰۱ می باشد

به دوصورت حضوری وانلاین میتوانیدجلسه مشاوره داشته باشید و با کارشناس حقوقی مجموعه درارتباط باشید تا براتون وقت مشاوره تعیین شود.

در جلسه حضوری و انلاین ضمن بررسی مدارک و با توجه به موضوع پرونده مبلغ حق الوکاله مشخص و به صورت اقساط پرداخت می شود .

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *