وکیل کیفری

وکیل پایه یک دادگستری مجرب با پرونده های موفق متعدد

پیگیری پرونده تا رسیدن به نتیجه بدون نیاز به حضور موکل

مشاوره رایگان از طریق واتساپ یا تماس تلفنی

خدمات وکیل کیفری

مزایای خدمات ما

وکیل مجرب در دعاوی کیفری

ایرانیان داخل و خارج از کشور

پشتیبانی اختصاصی موکل

بدون نیاز به حضور موکل

بهترین وکیل کیفری در تهران

پرونده های مربوط به دعاوی کیفری در برخی موارد بسیار پیچیده بوده و رسیدن به نتیجه نیاز به زمان بسیار طولانی دارد. در این موارد، همکاری با یک وکیل کیفری مجرب و متخصص می تواند مشکلات شما را به شدت کاهش داده و پرونده را در زمان بسیار کمتری به نتیجه برساند. اگر قصد همکاری با وکیل پایه یک دادگستری متخصص در زمینه امور کیفری از جمله پرونده های جعل سند، کلاهبرداری، جرایم پزشکی، خیانت در امانت، انتقال مال غیر و شرب خمر می باشید، پیشنهاد می کنیم با ما تماس بگیرید و از تجربه و تخصص گروه وکلای ندای حق بهره بگیرید.

021-66895246 / 09390188663

مراحل پیگیری پرونده

01

ارتباط اولیه با وکلای ندای حق از طریق شماره های تماس موجود در سایت

02

ارتباط از طریق ایمو و واتساپ برای هموطنان خارج از کشور

03

دریافت مشاوره از وکلای مجموعه و بررسی مدارک و ارائه راهکار حقوقی مناسب با توجه به شرایط پرونده به موکل

04

انعقاد قرارداد و قبول وکالت در حوزه دعاوی خانواده، انحصار وراثت، امور ایرانیان خارج از کشور، دعاوی کیفری و دعاوی ملکی و حقوقی

05

پیگیری جدی و ارائه گزارش از روند پرونده به موکل

06

اخذ رای و نتیجه مطلوب

فرم درخواست مشاوره

برای دریافت مشاوره رایگان و تخصصی از وکیل پایه یک دادگستری، فرم را تکمیل و ارسال نمایید.

5
(3)
وکیل-کیفری کیست
وکیل-کیفری کیست

وکیل کیفری کیست؟

یکی از حساس ترین و مهم ترین حوزه های حقوق، به دلیل ماهیت پرونده های آن وکالت در دعاوی کیفری است. وکیل کیفری یا به عبارت دیگر وکیل دعاوی کیفری، کسی است که پس از تحصیل در رشته حقوق و قبولی در آزمون وکالت و گذراندن دوره کارآموزی و سپس قبولی در آزمون اختبار، موفق به اخذ پروانه وکالت می شود.

تماس با کارشناسان ندای حق

این شخص می تواند با داشتن پروانه وکالت معتبر در مواردی همچون خیانت در امانت، کلاهبرداری، فروش یا انتقال مال غیر، جعل، و دیگر مواردی که جنبه کیفری دارد، ورود نموده و در این زمینه فعالیت نماید. البته از همه مهم تر باید نسبت به تمامی قوانین جزایی ایران، ازجمله قانون مجازات اسلامی، آیین دادرسی کیفری اطلاعات جامع و خوبی داشته باشد.

وظلیف وکیل کیفری چیست؟

با توجه به اینکه پرونده های کیفری مستلزم پیگیری مداوم است و ازطرفی در امور کیفری اخذ آخرین دفاع بسیار حائز اهمیت و برای متهم سرنوشت ساز است به مهم ترین وظایف وکیل کیفری اشاره می کنیم:

 • تشکیل اولین جلسه مشاوره با موکل و صحبت با او
 • ارائه مشاوره حرفه ای و اگاه نمودن موکل از تاثیر قوانین کیفری بر پرونده
 • بررسی  اولیه مدارک موکل
 • درصورت نیاز مراجعه به دادگاه جهت مطالعه پرونده
 • توجه به جزئیات پرونده و ارائه راه حل مناسب تر
 • تحقیق و جمع آوری ادله و شواهد
 • حضور در دادسرا و دادگاه و تدوین یک دفاع مناسب با درنظر گرفتن تمام جوانب آن
 • آشنایی کامل با قوانین کیفری متناسب هرجرم و رویه قضایی
 • مذاکره حرفه ای و توام با رعایت اصول قانونی و اخلاقی با قاضی و دادستان و طرفین پرونده
 • در صورت لزوم تجدید نظر خواهی از احکام صادره دادگاه کیفری
 • با توجه به نوع جرم و مجازات آن درخواست تخفیفات قانونی از جمله آزادی مشروط، تعلیق مجازات و نظام نیمه ازادی و …. برای موکل

ویژگی های یک وکیل خوب برای دعاوی کیفری

دعاوی کیفری را در دسته دعاوی عمومی حقوقی قرار می دهند. چون این گونه دعاوی در قوانین موضوعه، جرم انگاری شده است. لذا مشورت گرفتن از یک وکیل متخصص کیفری گاهی می تواند مرز بین مجازات یا برائت را در مورد یک متهم جابجا نماید. لذا از ویژگی های یک وکیل خوب برای دعاوی کیفری می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

 • وکیل پرونده کیفری با توجه به تغییرات متعدد قوانین حوزه کیفری باید همیشه اطلاعات خود را به روز نماید.
 • برای پذیرش پرونده کیفری، تبحر و تخصص کافی داشته باشد.
 • امین موکل و حافظ اسرار او باشد.
 • شرایط پرونده و عواقب احتمالی آن را برای موکل شفاف و صادقانه بیان کند.
 • از دادن وعده و وعید و امیدوار ساختن موکل به موارد غیر منطقی خودداری کند.
 • با توجه به حساسیت بالای پرونده کیفری در تمام  جلسات دادسرا و دادگاه مخصوصا زمان اخذ آخرین دفاع شرکت نموده و به ارائه لایحه بسنده نکند.
 •  فن بیان قوی وقدرت تحلیل موضوع و قلمی روان در نگارش لوایح دفاعیه داشته باشد.
 • در دفاع از موکل شجاع و جسور و حق طلب باشد.
 • در صورت صدور حکم قطعی وعادلانه نبودن آن وکیل اعاده دادرسی کیفری باید فورا، نسبت به رای اعتراض نماید.
شماره-وکیل-کیفری
شماره-وکیل-کیفری

بهترین وکیل کیفری در تهران

امور کیفری با جان و مال و حیثیت و اعتبار افراد در ارتباط است و معمولا نسبت به سایر امور حقوقی تنش های بیشتری را به شخص وارد می نماید. با توجه به پیچیدگی پرونده های کیفری، کمک گرفتن از یک وکیل پایه یک کیفری در تهران می تواند در نحوه طرح شکوائیه و یا دفاع، زمان طرح شکایت و … بسیار موثر بوده و از اشتباهات قضایی در طی فرایند پرونده جلوگیری نماید.

انتخاب وکیل کیفری تهران در مواجهه فرد با موضوعات کیفری از مهم ترین اقدامات است چرا که وکیل کیفری از موکل در دادسرا و دادگاه دفاع نموده و او را در رسیدن به حقوق خود یاری می کند. نکته قابل ذکر این که بهترین وکیل کیفری در تهران علاوه بر مدیریت زمان، باید اطلاعات پرونده را به خوبی جمع آوری و تحلیل نماید تا در نهایت بتواند بهترین دفاع را از حقوق موکل خود به عمل آورد، لذا تعهد یک وکیل این است که در راستای دفاع از حقوق موکل در جایگاه شاکی یا متهم، از او به عنوان یک انسان، دفاع نماید.

منظور از کلمه وکیل تضمینی کیفری تهران به معنای اخذ رای متناسب با سلیقه و خواست موکل نیست بلکه تعهد وکیل در ارائه بهترین راهکار قانونی و دفاع از موکل در جهت حل پرونده و همراهی او تا اخذ نتیجه است، ولی متاسفانه اکثر افراد با شنیدن کلمه تضمین گاهی در دام افراد سود جو گرفتار شده و مورد سوء استفاده قرار گرفته اند، چرا که تعهد به نتیجه توسط وکیل تخلف است و وکیل فقط در مقام دفاع از موکل است و تصمیم گیرنده نهایی قاضی دادگاه می باشد. وکیلی که به موکل خود نتیجه را تضمین می دهد، قابل تعقیب قانونی است و گاهی این رفتار، حتی منجر به محکومیت کیفری وکیل دادگستری می شود.

وکیل خانم برای دعاوی کیفری

شغل وکالت در گذشته و مخصوصا در حوزه دعاوی کیفری مختص آقایان بود اما در شرایط فعلی با توجه به بالا رفتن تعداد وکلای خانم و علاقمندی آن ها به فعالیت و وکالت در حوزه کیفری، انتخاب وکیل خانم برای دعاوی کیفری، ترجیح بسیاری از موکلین می باشد.

در نهایت، وکیل خانم یا آقا با داشتن تجربه و مهارت در امور کیفری می توانند بهترین وکیل مدافع برای موکل خود باشند و انتخاب وکیل خانم یا آقا بستگی به ترجیح و نظرشخصی خود موکل دارد. برای انتخاب یک وکیل خوب یا یک وکیل کار کشته کیفری، می توانید از تجربیات افرادی که در این زمینه قبلا به یک وکیل  مجرب کیفری مراجعه نموده و با عملکرد وی در پرونده های کیفری آشنایی دارند کمک بگیرید یا با جستجو در سایت های حقوقی و بررسی آن، از مشاوره و کمک وکیل دادگاه کیفری بهره مند شوید.

شماره-وکیل-کیفری
شماره-وکیل-کیفری

شماره وکیل کیفری رایگان

با توجه به این که جرائم در امور کیفری دارای طیف گسترده ای می باشد و اصلاحات اخیر قانون مجازات اسلامی و درجه بندی مجازات ها خود حکایت از پیچیدگی قوانین در حوزه کیفری دارد. عدم اگاهی از قوانین ممکن است صدمات غیرقابل جبرانی به فرد وارد آورد. لذا پیش از هرگونه اقدامی می توانید با وکیل کیفری رایگان مشورت نمایید. استفاده از مشاوره رایگان وکیل کیفری گاهی باعث تسریع حل پرونده شما در دادگاه می‌شود. برای سوال از وکیل کیفری رایگان می توانید با شماره 02166895246 در ساعات اداری تماس گرفته و یا به شماره 09390188663 در واتساپ پیام ارسال فرمایید.

از آن جا که ایرانیان مقیم خارج از کشور نیز ممکن است در ایران درگیر پرونده های خانواده، حقوقی و یا کیفری باشند و با توجه به بعد مسافت و عدم اگاهی به قوانین داخلی  از یک طرف و ازطرف دیگر به دلیل عدم حضور درایران فرصت انتخاب یک وکیل مناسب برای امور کیفری را نداشته باشند.

در چنین شرایطی استفاده از وکیل آنلاین کیفری رایگان می تواند بهترین گزینه باشد. چرا که با مشاوره با وکیل متخصص فرصتی می شود تا شخص بتواند بعد از اتمام مشاوره، برای انتخاب وکیل جهت پیگیری پرونده خود بهتر تصمیم بگیرد.

هزینه وکیل کیفری

با توجه به این که ماهیت پرونده های کیفری بسیار با هم متفاوت است هزینه وکیل کیفری نیز با توجه به عوامل متعددی از جمله نوع جرم ارتکابی، مشکلات پرونده، شهر محل وقوع جرم، پیچیدگی و سنگینی پرونده، فوریت کار و …متغییر و متفاوت است. چه بسا در بعضی موارد به دلیل حساسیت پرونده وکیل باید روزها و ماهها و حتی سال بر روی پرونده وقت بگذارد.

هزینه های سفر، هزینه دادرسی شکوائیه، و کارشناسی و … نیز می تواند بخشی از هزینه های وکیل کیفری باشد. البته همان طور که در امور حقوقی برای افرادی که قادر به پرداخت حق الوکاله و هزینه های پرونده نیستند بعد از احراز شرایط، از خدمات وکیل معاضدتی برخوردار می شوند. درامور کیفری نیز در چنین شرایطی، وکیل تسخیری در آیین دادرسی کیفری موضوع ماده 347 برای فرد انتخاب می شود.

دادگاه مکلف به این کار خواهد بود. بنا بر این به چنین وکیلی که از طریق دادگاه برای متهم یا بزه‌ دیده انتخاب می شود، اصطلاحا وکیل تسخیری یا وکیل معاضدتی در امور کیفری نیز گفته می‌شود.

آیا در جرایم کیفری می‌توان از وکیل رایگان استفاده کرد؟

بله. در تمامی جرایم کیفری می توان از دادگاه درخواست وکیل رایگان یا همان وکیل  تسخیری نمود.

حدود اختیارات وکیل در دعاوی کیفری چیست؟

از جمله حدود اختیارات وکیل در دعاوی کیفری شامل ورود در مرحله تحقیقات مقدماتی، حضور در جلسه رسیدگی و دفاع از موکل، اعتراض به رای و درصورت وجود شرایط درخواست اعمال تخفیفات قانونی برای موکل و…..می باشد.

آیا بین وکلای کیفری و پایه یک دادگستری تفاوتی وجود دارد؟

خیر. وکیل کیفری در واقع همان وکیل پایه یک دادگستری می باشد که در حوزه قوانین مربوط به امور کیفری ومجازات ها نیز تسلط کافی دارد.

حداکثر تعداد وکیل در پرونده کیفری چیست؟

حداکثر تعداد وکیل در دادگاه کیفری 2 ، دو نفر و در دادگاه کیفری 1، سه وکیل هم برای طرفین دعوا مجاز است.

آیا می توان در تمامی جرایم کیفری از وکیل استفاده کرد؟

بله. در هیچ جرمی مانعی برای گرفتن وکیل وجود ندارد.

این پست چقدر برای شما مفید بود؟

برای امتیازدهی روی ستاره ها کلیک کنید.

معدل امتیازها: 5 / 5. تعداد افرادی که امتیاز داده اند: 3

هنوز امتیازی داده نشده است.

خدمات ما

مشاوره رایگان با کارشناسان ندای حق
مشاوره رایگان با کارشناسان ندای حق

سوالات متداول

دفتر ما تهران – یوسف اباد – فتحی شقاقی – تقاطع ولیعصر -پلاک۴ – برج بلورین – طبقه ۷ – واحد ۷۰۱ می باشد

به دوصورت حضوری وانلاین میتوانیدجلسه مشاوره داشته باشید و با کارشناس حقوقی مجموعه درارتباط باشید تا براتون وقت مشاوره تعیین شود.

در جلسه حضوری و انلاین ضمن بررسی مدارک و با توجه به موضوع پرونده مبلغ حق الوکاله مشخص و به صورت اقساط پرداخت می شود .

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *